Odzyskiwanie hasła

Panel użytkownika

Kontakt z obsługą księgarni

telefon:
fax:
e-mail:
22 35 51 645
22 35 51 699
księgarnia on-line

Wyszukiwanie książek

Promise Ksiegarnia on-line
Visual C sharp 2017

Promise Księgarnia on-line: Nasza oferta książek

Nasza oferta książek

Nasza oferta książek

APN Promise specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi Microsoft, a działalność wydawniczą ściśle związaną z informatyką rozpoczęła w 1998 r. Wcześniej jednak stała się wyłącznym dystrybutorem wydawnictw Microsoft Press w Polsce. Obecnie posiada w swojej ofercie książki także innych wydawnictw anglojęzycznych takich jak: Wiley&Sons, McGraw-Hill, O’Reilly, Pragmatic Bookshelf, Rocky Nook oraz wszystkich brandów Pearson Group. Część tytułów została przetłumaczona na język polski. Obecnie w sprzedaży jest ponad 200 pozycji.


Informacje o Microsoft Press

Oferta Microsoft Press to ponad 700 tytułów w języku angielskim. Ich pełna oferta na stronie: https://www.microsoftpressstore.com/ Pozycje te zawierają niezwykle cenne uwagi, porady i zalecenia - wynikające z wielkiego doświadczenia i praktyki autorów współpracujących blisko z firmą Microsoft - i są z pewnością jedynymi tak pełnymi, kompetentnymi opracowaniami w zakresie technologii Microsoft. Książki Microsoft Press to bezcenne kopalnie wiedzy. Dlatego z myślą o naszych czytelnikach, aby udostępnić je szerszemu gronu odbiorców, część tytułów została przetłumaczona na język polski. Pragniemy zaznaczyć, że ofertę polskich książek sukcesywnie poszerzamy.


Dystrybucja książek wydawców O’Reilly, Rocky Nook oraz Pragmatic Bookshelf

Miło nam poinformować, że od stycznia 2010 jesteśmy dystrybutorem anglojęzycznych książek, takich wydawnictw jak O’Reilly,Pragmatic Bookshelf i Rocky Nook. Dostęp do pełnej oferty pod adresem: http://shop.oreilly.com/


Oferta książek wydawnictwa McGraw-Hill dostępna jest na stronie http://www.mhprofessional.com


Wiley & Sons

Dostęp do pełnej oferty pod adresem: http://eu.wiley.com/


Pearson Group:

Możemy również sprowadzić na zamówienie naszych Klientów każdy tytuł spośród wszystkich imprintów Pearson Group. A należą do nich:
Sams
Cisco Press
IBM Press
Addison-Wesley
Que
Prentice Hall
Vmware Press
Pearson IT Certification
Microsoft Press

Dostęp do pełnej oferty całej Grupy Pearson’a pod adresem: http://www.informit.com/store/

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

Kategorie

Polskojęzyczne nowości w ofercie

programowanie webowe

Anglojęzyczne nowości w ofercie