Odzyskiwanie hasła

Panel użytkownika

Kontakt z obsługą księgarni

telefon:
fax:
e-mail:
22 35 51 645
22 35 51 699
księgarnia on-line

Wyszukiwanie książek

Promise Ksiegarnia on-line
2 cukiernicze

Promise Księgarnia on-line: Informacje o książkach w wersji elektronicznej (e-book)

Oferta książek w wersji elektronicznej

Poniższa lista zawiera wydawnictwa, których książki w wersji elektronicznej dostępne są w naszej księgarni. Przeważająca część oferty dotyczy wydań w języku angielskim.

  • Microsoft Press
  • O'Reilly Media
  • Pragmatic Bookshelf
  • Rocky Nook
  • Rosenfeld Media
  • TidBITS

Formaty książek elektronicznych

Wszystkie książki elektroniczne w języku angielskim udostępniamy w formacie EPUB. W pozostałych przypadkach, dostępny format wyszczególniony jest w opisie danej pozycji (najczęściej są to pliki PDF z zabezpieczeniem przed wydrukiem). W sprzedawanych książkach elektronicznych nie stosujemy zabezpieczeń typu DRM, jedynie znaczniki - znaki wodne lub inne, unikalne znaczenia dla każdej sprzedanej pozycji.

Dostęp do zakupionych książek elektronicznych

Po złożeniu zamówienia, dokonaniu płatności i zatwierdzeniu zamówienia przez naszego pracownika system prześle na Państwa skrzynkę pocztową wiadomość z informacją o dostępności pliku do pobrania z naszego serwera. Pliki z książkami udostępniamy na specjalnie przygotowanej stronie downloader.promise.com.pl. Dane logowania do strony są takie same, jak te wykorzystywane przez Państwa w naszej księgarni oraz w innych sklepach internetowych APN Promise SA.

Informacje o formacie EPUB, dodatkowe wskazówki

EPUB (electronic publication) to otwarty, oparty na języku XML standard publikowania książek elektronicznych (e-booków). W roku 2007 stał się oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF) i od tego czasu jest powszechnie wykorzystywany i wspierany przez wydawnictwa oraz producentów urządzeń do czytania książek elektronicznych.

Dzięki temu, że sprzedawane przez nas książki nie posiadają zabezpieczeń DRM, możliwa jest ich bezproblemowa konwersja na inne formaty, np. na popularny format MOBI wykorzystywany w czytnikach Amazon Kindle. Naszym klientom polecamy bezpłatne, dostępne w języku polskim oprogramowanie o nazwie Calibre, które służy katalogowaniu, konwertowaniu oraz odczytywaniu książek elektronicznych na komputerach PC z systemem Windows, Linux oraz Mac OS.

Kategorie

Polskojęzyczne nowości w ofercie

programowanie webowe

Anglojęzyczne nowości w ofercie